nájemníci

Pronajímané prostory společností HK STEEL trading s.r.o.

Recenze

"Jsme pouze dva a proto nám stačila menší kancelář, kterou jsme si chtěli zařídit podle sebe. V Eska Invest a.s. nám vyhověli a splnili veškeré naše požadavky. Líbí se nám tu a jsme spokojeni."
Pronajímané prostory společností Slůně svět jazyků

Recenze

"Děkujeme za prostory, které nám poskytujete. Naším zákazníkům se u nás líbí a cítí se dobře a to je při vyučování velice důležité."
Pronajímané prostory společností Vorwerk

Recenze

"Líbí se nám zejména parkovací místa. Bylo těžké sehnat kancelář, kde můžeme pohodlně zaparkovat i několik aut a nemusíte se bát pozvat návštěvu, která zde bez problému zaparkuje."

Společnost HK STEEL TRADING s.r.o. vznikla roku 2014 jako partner Německé, HK Trading Import Export e. K. Vznikem české společnosti jste získali ideálního partnera na dodávku kompletního sortimentu hutních a nehutních výrobků. Naše spolupráce s výrobci a jejich sklady v Evropě Vám zajistí včasné dodávky materiálu pro použití ve stavebním, strojírenském, energetickém, chemickém a petrochemickém průmyslu. Našim cílem je být Vám na blízku a poskytovat poradenství při kompletaci zakázek. Zaručíme dodávku širokého sortimentu ocelových trubek, dutých profilů, potrubního příslušenství, výkovků, plechů, profilové oceli, armatur, spojovacího materiálu, uložení, těsnění, výrobků dle výkresové dokumentace, brusných materiálů..

Společně s vámi vypracujeme plán výuky podle vašich představ a cílů vzdělávání. Rádi vám nabídneme nejrůznější formy učení, které budou odpovídat požadavkům na místo, čas, způsob a intenzitu studia. Máme již patnáctileté zkušenosti s individuálním přístupem v oblasti organizování kurzů, vše přizpůsobíme vašim potřebám a očekávaním. Více o naší práci prozradí reference od našich klientů. Slůně je členem Asociace jazykových škol – AJŠ a dodržujeme zásady ukotvené ve společném kodexu.

Skupina Vorwerk je mezinárodní koncern s hlavní sídlo holdingové společnosti v německém Wuppertalu. Společnost se zaměřuje hlavně na výrobu a prodej produktů formou přímého prodeje v domácnostech zákazníků a nemá kamenné obchody. Prodej zajišťují nezávislí obchodní zástupci. V České republice společnost působí prostřednictvím dceřiné společnosti VORWERK CS k.s. a prodává zde vysavače „Kobold“ a kuchyňské přístroje „Thermomix“.[1] Včetně obchodních zástupců zaměstnává společnost celosvětově více než 600.000 lidí (stav 2009). V roce 2009 dosáhla společnost obratu necelých 2,3 miliardy EUR, z toho přímý prodej generoval 1,540 miliardy EUR,[2] čímž je třetí největší společností v přímém prodeji na světě.

Stránka 2 ze 3