Nájemníci

Pronajímané prostory společností Montáže Brož

Recenze

"Máme velkou firmu pro kterou jsme potřebovali mnoho kanceláří a parkovacích míst. Vaše prostory splňovaly všechny naše požadavky."
Pronajímané prostory spoečností ESKAPO

Recenze

"Velice dlouho jsme hledali vhodné administrativní prostory se svými místy k parkování a nakonec jsme našli právě u Eska Invest a.s. Děkujeme!"

Pronajímané prostory spoečností SPDENT

Recenze

"Děkujeme za nové a moderní prostory. Jsme rádí, že můžeme mít kancelář právě u Vás a velice se nám líbí vyhrazená parkovací místa. Ještě jednou děkuji."

Jsme společnost specializující se na stavby standardních, ale také technologicky vyspělých regálových systémů větších rozměrů, převážně v distribučních centrech. Společnost, která v maximální míře dbá na dodržování bezpečnosti práce a ochranu životního prostředí a která existuje na českém trhu od roku 1991.

Naše společnost nabízí a poskytuje svým klientům komplexní administrativní služby spojené se správou vašich soukromých pojistných smluv a pojistných smluv uzavřených v rámci podnikatelské činnosti. ESKAPO spol. s r.o. je soukromá nezávislá společnost, která upřednostňuje služby a jejich kvalitu založenou na osobním a hlavně trvalém kontaktu se všemi svými klienty. S námi tak získáte více času pro Vaši odbornost.

Pacientům poskytujeme komplexní zubní ošetření při použití moderních technologií, a to vše v příjemném prostředí.

Stránka 1 ze 3